Hakkımızda

2006 yılında kurulan ancak 40 yıllık matbaacılık deneyimi ve bilgi birikimini aileden miras alan BAYKO, bu felsefe ile çalışır. Hizmet verdiği kurumların yanında sadece çözüm değil, "doğru çözüm" ortağı olarak yer alır. Önüne gelen projeleri hızla değerlendirir ve müşterilerine malzeme seçiminden üretim tekniğine, maliyet hesabından teslimat sürecine kadar baskı işinin her aşamasına yönelik en doğru verileri sunar.

Üretimde sahip olduğu esneklik, BAYKO Matbaa'ya bir adet poster baskısından yüz bin adet dergi baskısına kadar, her çapta baskı ihtiyacına cevap verebilme imkanı tanır. Fuar ve benzeri etkinliklere katılarak sektöründeki yenilik ve trendleri takip eder, yeni malzemeler ve baskı teknikleri konusunda kendini devamlı geliştirir. Bu dinamizm sayesinde BAYKO'nun yaptığı her iş benzerlerinden ayrışmaktadır. Sahip olduğu "renk ayrımı" ve "renk tashihi" bilgisinin de bu ayrışmada etkisi büyüktür.

Türkiye ile sınırlı kalmayıp uluslararası çapta matbaacılık hizmeti sunmakta olan BAYKO, kalite anlayışını her geçen gün geliştirmekte ve bu yöndeki girişimlerinin olumlu sonuçlarını almaktadır.